شنبه 2 تير 1403 | Saturday 22 June 2024مدیر پایانه مسافربری بعثت شهراری سیرجان گفت: از نخستین روزهای تعطیلات نوروز امسال طی دو هفته، بالغ بر 11 هزار مسافر از پایانه مسافربری بعثت به اقصی نقاط کشور تردد کردند.

به گزارش واحدخبر مدیریت ارتباطات شهرداری سیرجان، جواد اسلامی با بیان این مطلب افزود: از 29 اسفند ۱۴۰۱ تا 14 فروردین سال جاری، بیش از 11هزار مسافر با استفاده از ناوگان حمل و نقل بین جاده ای جابجا شدند که در مقایسه با مدت مشابه نوروز سال گذشته بیش از 30 درصد افزایش را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به انجام این تعداد سفر در پایانه‌ مسافربری بعثت یادآور شد: افزایش و جابجایی انجام سفر توسط ناوگان حمل و نقل بین جاده ای در پایانه‌های مسافربری بعثت نسبت به مدت مشابه سال قبل، نشان از ظرفیت بالا و ارایه خدمات مطلوب این پایانه به هموطنان در دیگر شهرها را دارد.

مدیر پایانه مسافربری بعثت شهراری سیرجان همچنین از توسعه زیرساخت این مجموعه خبر داد و بیان کرد: ساخت انبارهای دفاتر تعاونی های مسافربری در زمینی به مساحت 1200 مترمربع در حال انجام است که تمام انبارهای مستقر تعاونی های مسافربری در سطح شهر باید طی سال آینده به این مکان انتقال یابند.

 

 

تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری پیام اردیبهشت میباشد.

طراحی و اجرا : گروه زند

Template Design:Dima Group