دوشنبه 20 آذر 1402 | Monday 11 December 2023

چشم‌انداز روشن ایمنی شهری با افزایش تجهیزات آتش‌نشانی

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان از افزایش تجهیزات آتش نشانی و خرید یکدستگاه کامیونت شش تن خبر داد.
رضا یوسفی با اعلام این خبر افزود: با حمایت شهردار سیرجان، تجهیزات و ماشین آلات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان بروزرسانی و افزایش یافت.
وی یکی از مهمترین چالش ها و وظایف سازمانهای خدمات اضطراری و حیاتی مانند سازمان آتشنشانی را ارایه خدمات مطلوب و استاندارد به مردم جامعه با صرف حداقل زمان ممکن و ارتقای سطح توان خدمات رسانی و تضمین امنیت جانی و مالی شهروندان، با کمک تجهیزات و امکانات به روز و پیشرفته دانست و تصریح کرد: گسترش خدمات‌رسانی سازمان آتش نشانی و افزایش انتظارات شهروندان از توانمندی و عملکرد آنها نشان از اهمیت و جایگاه بالای این سازمان دارد که در همین راستا یکدستگاه کامیونت شش تن با کاربری امدادی و آتش نشانی با تجهیزاتی همچون مخزن آتش نشانی، آب و ... با بروزترین و مدرن ترین لوازم با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال خریداری و پس از طی روند شماره گذاری انتظامی، بزودی در چرخه امدادرسانی قرار خواهد گرفت.
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سیرجان روند همکاری مجموعه مدیران شهرداری را مثبت برشمرد و از مساعدت اعضای شورای شهر، شهردار سیرجان، معاونین خدمات شهری و مالی اداری شهرداری، اعضای هیات مدیره و شورای سازمان آتش نشانی تشکر و قدردانی کرد.

#آتش_نشانی
#ایمنی_شهری
#شهرداری_سیرجان
#تامین_اعتبار
#مدیریت_شهری
#خبر
#رسانه
#سیرجان

 

 

تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری پیام اردیبهشت میباشد.

طراحی و اجرا : گروه زند

Template Design:Dima Group