دوشنبه 15 خرداد 1402 | Monday 5 June 2023

با حضور معاون علمی رییس جمهور؛

🔹 *آئین اختتامیه رویداد ملی ایده های فناورانه گل‌گهر برگزار شد*

آیین اختتامیه رویداد ملی توسعه ایده‌های فناورانه گل گهر و نمایشگاه دستاوردهای دانش بنیان منطقه بزرگ معدنی و صنعتی گل گهر صبح امروز با حضور معاون علمی و فناوری رییس جمهور در تهران برگزار و از ده ایده برتر این رویداد ملی تجلیل شد.

رویداد توسعه ایده‌های فناورانه گل گهر که از ابتدای امسال به منظور شناسایی ایده‌های نو و فناورانه از سوی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و با همکاری وزارت صمت و باشگاه تولید آغاز شده بود، سرانجام با معرفی ایده‌های برتر به ایستگاه پایانی رسید.

این مراسم با حضور معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، مدیرعامل شرکت گل گهر و شماری از مدیران ارشد بخش صنعت و معدن و پژوهشگران شرکت های دانش بنیان، نمایندگان مجلس شورای  اسلامی و... برگزار شد.

روح‌الله دهقانی فیروزآبادی معاون علمی رئیس جمهوری، علی آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، احمد نادری عضو هیت رییسه مجلس ، محمدرضا پورابراهیمی رییس کمیسیون اقتصادی مجلس، وجیه‌الله جعفری رییس هیات عامل ایمیدرو و حمیدرضا فولادگر رییس هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سخنرانان اصلی این آیین بودند. 

در بخش جنبی این آیین نمایشگاه دستاوردهای دانش بنیان شرکت گل گهر و شرکت‌های وابسته در حوزه ایده‌های فناورانه با حضور مسئولان و میهمانان حاضر در مراسم افتتاح شد.

 

 

تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری پیام اردیبهشت میباشد.

طراحی و اجرا : گروه زند

Template Design:Dima Group