دوشنبه 20 آذر 1402 | Monday 11 December 2023

نشست خبری مدیر و سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان با اصحاب رسانه شهرستان سیرجان برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری پیام اردیبهشت؛ تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان در لیگ گذشته مقام قهرمانی را کسب کرد و آماده حضور در مسابقات آسیایی می باشد و این نشست خبری به منظور آشنایی سرمربی جدید تیم والیبال سیرجان با اصحاب رسانه شهرستان برگزار شد.
شریف پور مدیر تیم و رئیس هیئت والیبال سیرجان در جمع خبرنگاران سیرجانی با اشاره به حضور فعال رسانه‌های شهرستان در حمایت از تیم فوتبال فولاد سیرجان در لیگ گذشته گفت: شما خبرنگاران حامی ورزش به ویژه والیبال سیرجان هستید و در قهرمانی این تیم نیز شریک می باشید. چرا که علی رغم انتقاد هایی که وجود داشت در لحظات حساس با اطلاع رسانی به موقع حامی تیم والیبال بوده و ما را در عبور از سختی ها یاری کردید.
سعید رضایی والیبالیست سابق تیم ملی والیبال و سرمربی جدید تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان در بخشی از سخنان خود با اشاره به وضعیتی که تیم والیبال سیرجان پس از قهرمانی به آن دچار شد، گفت: مجموعه ای که در سیرجان برای والیبال شکل گرفته از صداقت رفتار و گفتار برخوردار است و حیف بود این تیم رها شود. چرا که بعد از رسیدن به مقام قهرمانی بسیاری از مهره‌های اصلی خود را از دست داد. این تیم عنوان قهرمانی دارد ولی هیچ ابزاری برای ادامه مسیر ندارد. تا لحظه آخر می جنگیم و امیدواریم که نتایج خوبی محقق شود.
وی با اشاره به پتانسیل خوبی که در والیبال سیرجان وجود دارد خاطرنشان کرد: به طی کردن سلسله مراتب در هر کاری معتقد هستم. سیرجان یک مجموعه خوبی دارد که برای کمک به رشد پتانسیل این تیم، سرمربی گری تیم والیبال سیرجان را پذیرفتم. در واقع آمدم تا والیبال سیرجان منحل نشود.
رضایی به جذب مهره های مهم تیم والیبال سیرجان توسط سایر تیم ها اشاره کرد و گفت: بازیکنان برتر تیم سیرجان را تیم‌های دیگر قرار داد بسته بودند و زمانی که من آمدم حتی تیم سومی هم وجود نداشت اما تمام تلاشم را کردم که این تیم منحل نشود. ما کار را از صفر شروع کردیم. مشکل تیم ضربه ای است که خورده و رها شده.‌اما باید این تیم را احیا کرد ‏به طوری که ثمره تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان باید پرورش بازیکنان ملی‌پوش بومی در سال‌های آینده باشد.
وی در خصوص استفاده از نیروی بومی تصریح کرد: همراه خود فقط یک نفر از کادر فنی به سیرجان آورده ام. هدفم استفاده از کادر فنی سیرجانی است چرا که لایقش بودند و قهرمان شدند. امیدوارم روزهای خوبی را برای والیبال سیرجان با همراهی اهالی رسانه رقم بزنیم.

 

 

تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری پیام اردیبهشت میباشد.

طراحی و اجرا : گروه زند

Template Design:Dima Group