شنبه 2 تير 1403 | Saturday 22 June 2024

دنیای امروز، دنیای تبادل اخبار و اطلاعات است. اخباری که در کسری از ثانیه در سراسر جهان مخابره می شود و تقریبا تمامی آحاد بشر به آن دسترسی دارند. در این دنیای فعال خبری، مخاطب همچون ادوار گذشته به صورت منفعل عمل نمی کند و رسانه ها نمی توانند آنچه را که باب میل خودشان است به خورد مخاطب بدهند. مخاطب امروز، مخاطب فعال است. او می داند از دنیای خبر چه می خواهد، اخباری را که به دستش می رسد پالایش می کند و آنچه را که با ذائقه و سلیقه رسانه ای خود مطابق ببیند انتخاب می کند.

فعال شدن مخاطب و نقش مهم سرعت در انتقال اخبار، رقابتی را بین فعالان حوزه رسانه ایجاد کرده تا سلیقه مخاطبان خود را شناسایی و اخبار دست اول و صحیح را در کوتاهترین زمان ممکن تولید کرده و در دسترس مخاطب قرار دهند. آنچه موجب مقبولیت یک رسانه و اعتماد مخاطب به آن می شود، سرند نمودن اخبار و اطلاعات است. یک فعال رسانه ای آگاه، از انتشار اخبار جعلی (fake news) خودداری کرده و با ارائه اخبار دست اول و درست، رسالت رسانه ای خود را در قبال مخاطب به بهترین نحو ممکن انجام می دهد.

در همین راستا، بر آن شدیم تا فضایی را فراهم کنیم که به واسطه آن مخاطبان بتوانند علایق رسانه ای خود را در فضایی امن و بدون حاشیه دنبال کرده و از خوراک خبری سالمی بهرمند گردند. پایگاه خبری تحلیلی "پیام اردیبهشت" همزمان با فرا رسیدن هفدهم مرداد روز خبرنگار و در آستانه عید سعید غدیر فعالیت رسمی خود را آغاز نموده و مفتخر است با انتشار اخبار سالم و معتبر، به رسالت حرفه ای خود در حوزه رسانه عمل نماید.

تمامی اخبار، گزارش ها و محتواهای منتشر شده در این پایگاه؛ تولیدی و متعلق به "پیام اردیبهشت" می باشد. امید است با رعایت اصول اخلاقی و حرفه ای بتوانیم منبع غنی و معتبری برای دریافت اخبار مخاطبان بوده و در انتشار اخبار واقعی گامی هرچند کوچک اما موثر برداریم.

 

هدی رضوانی پور

صاحب امتیاز و مدیر مسئول پایگاه خبری پیام اردیبهشت

 

 

تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری پیام اردیبهشت میباشد.

طراحی و اجرا : گروه زند

Template Design:Dima Group