شنبه 2 تير 1403 | Saturday 22 June 2024

 

پس از طوفانی که افزایش بی رویه قیمت پوشک بچه ایجاد کرد (مراجعه کنید به پست شماره ۱۳۱ پایگاه خبری پیام اردیبهشت)؛ دبیر انجمن صنایع سلولزی بهداشتی ایران از کاهش ۱۰ تا ۳۰ درصدی قیمت پوشک بچه خبر داد و گفت: هیچ کمبودی در بازار مشاهده نمی‌شود و اکثر فروشگاه‌های زنجیره‌ای سایزهای مختلف پوشک بچه را در قفسه‌ها دارند.

به گزارش پایگاه خبری پیام اردیبهشت و به گفته دبیر انجمن صنایع سلولزی بهداشتی ایران « پوشک بچه بین ۱۰ تا ۲۰ درصد ارزان شده است.» علت کاهش قیمت پوشک چیست؟

تولیدکنندگان علت ارزان شدن قیمت پوشک بچه را ترخیص به موقع مواد اولیه این کالا از گمرک می‌دانند؛ این گفته‌ها در حالی مطرح می‌شود که عده‌ای از مخاطبان هنوز هم از کمبود برخی از سایزهای پوشک بچه خبر می‌دهند.

در یک ماه گذشته مشاهدات میدانی از گرانی و کمبود پوشک بچه در بازار و داروخانه‌ها حکایت داشت اما به یک باره با ترخیص مواد اولیه قیمت پوشک بچه ارزان شد.

حسن زالی درباره وضعیت بازار پوشک بچه گفت: فعلا شرایط بازار عادی است. با عرضه پوشک بچه فروشگاه‌های زنجیره‌ای تخفیف‌های لازم را بر روی این کالا اعمال کردند. به عنوان مثال ظرف یک ماه گذشته قیمت یک پوشک بچه حدود ۱۲۰ تا ۱۳۰ هزار تومان بود که حالا قیمت این پوشک به ۱۰۰ هزار تومان رسیده است.

انجمن صنایع سلولزی بهداشتی ایران از مردم درخواست کرده چنانچه در تامین برخی از سایزهای پوشک بچه با مشکل رو به رو هستند برای برآورد شدن نیاز آنها متقاضیان می‌توانند با شماره‌ 88721175-021 تماس بگیرند.

@payameordibehesht

 

 

تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری پیام اردیبهشت میباشد.

طراحی و اجرا : گروه زند

Template Design:Dima Group