چهارشنبه 3 مرداد 1403 | Wednesday 24 July 2024

توسط سازمان حمل و نقل بار و مسافر صورت گرفت
اعزام ۷ دستگاه اتوبوس از شهرداری سیرجان به مرز شلمچه

آیین بدرقه اتوبوس‌های اعزامی شهرداری سیرجان به مرز شلمچه به منظور خدمت به زائران با حضور اعضای شورای شهر و جمعی از مدیران و معاونین شهرداری سیرجان برگزار شد.
در این مراسم حسن خدامی‌پور رییس شورای شهر سیرجان گفت: خدمت به زائران امام حسین(ع) افتخاری است برای هر کس که کوچک‌ترین قدم در این راه بردارد.
او در باب اهمیت و ارزش و ثواب آیین پیاده‌روی اربعین افزود: برای هر قدم که از درب خانه به نیت زیارت امام حسین(ع) برداشته شود، زیارت حج نوشته می‌شود و امروزه پیاده‌روی اربعین نمونه بارز حکومت جهانی امام زمان(عج) است که به جهانیان معرفی می‌شود و پیاده روی اربعین زمینه ساز حکومت عدالت مهدوی است که قریب بر ۳۰ میلیون نفر در کربلای معلی در کنار هم با سلایق مختلف حرکت می‌کنند.
همچنین جوادنویدی ادامه داد: همه ساله عده کثیری از عاشقان امام حسین (ع)، با پای پیاده عازم زیارت کربلا می‌شوند که طبق هماهنگی‌های صورت گرفته و نامه وزارت کشور در خصوص ایاب و ذهاب، برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی در مرز شلمچه انجام می‌شود.
او ضمن آرزوی قبولی زیارت و سلامتی برای تمامی زائران و همچنین کاروان اعزامی مجموعه حمل و نقل شهرداری سیرجان در خصوص مشارکت این سازمان در امر خدمات رسانی به زائران حسینی در اربعین، گفت: طبق برنامه ریزی‌های انجام شده، ۷ دستگاه اتوبوس درون شهری از یکم تا شانزدهم شهریورماه برای کمک و همکاری در سرویس دهی و جابجایی زائرانی که برای حضور در راهپیمایی اربعین شرکت کردند به مرز شلمچه اعزام می‌شوند.

#شهرداری_سیرجان
#موکب_اربعین
#پیاده_روی_اربعین
#زائر_اربعین
#خدمات_شهری
#حمل_و_نقل
#خبر
#رسانه
#سیرجان

 

 

تمامی حقوق متعلق به پایگاه خبری پیام اردیبهشت میباشد.

طراحی و اجرا : گروه زند

Template Design:Dima Group